ООН ВІДНОВИЛА НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ В ОКУПОВАНОМУ ЛУГАНСЬКУ

29.10.2015 03:07

Організація Об`єднаних Націй 23 жовтня відновила проведення гуманітарних операцій на непідконтрольних уряду територіях в Луганській області, через три місяці після її призупинення.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ООН.

“Ми працюємо з усіма сторонами для того, щоб пришвидшити відправлення та надання гуманітарної допомоги найуразливішим верствам населення, які проживають у непідконтрольних уряду районах в Луганській області. Часу дуже мало. Ми розраховуємо на підтримку усіх сторін для полегшення перевезення допомоги через лінію розмежування автомобільним та залізничним транспортом, усунення непотрібних бюрократичних процедур, які сповільнюють нашу роботу з самого початку кризи”, – заявив Ніл Вокер, Координатор з гуманітарних питань та головний офіційний представник ООН в Україні.

Майже 16 000 тон продовольчої допомоги, пакунків для сімей, матеріалів для ремонту помешкань, медикаментів та інших предметів, яких потребують найуразливіші верстви населення, були готові для доставки у будь-який час. “У нас є достатньо матеріалів, щоб надати допомогу 50 тис. особам майже відразу, залежно від вирішення бюрократичних вимог для перетину лінії розмежування, та, наразі, ми знаходимось в процесі збору ще більшої кількісті допомоги. Ми щиро вітаємо відновлення цих важливих гуманітарних операцій. Ми сподіваємося отримати аналогічний дозвіл й у Донецьку”, – сказав Вокер.

Вокер підкреслив, що “багато українців сприяють, часто героїчно, надання допомоги цивільним особам, постраждалим в результаті конфлікту: лікарі, вчителі, волонтери, які працювали протягом декількох місяців у дуже важких умовах, часто за мізерну плату або зовсім безкоштовно для того, щоб звести до мінімуму страждання постраждалих осіб. Нас надихає їх робота та ми пишаємося тим, що робимо вклад у ці зусилля”.

Нагадаємо, “Лікарі без кордонів” відкидають обвинувачення ватажків “ДНР” у шпигунстві.

comments powered by HyperComments

Последние