МАГАЗИН FILTER.UA

27.10.2015 02:00

Ні для кого не секрет, що вода - основа життя, але при цьому далеко не всі розуміють, що мова йде саме про чистій воді. А от з нею в останні роки спостерігається все більше проблем. Оскільки у світі залишилося не так вже й багато регіонів, в яких пити воду можна прямо з-під крана. Взяти, приміром, Україна - ми пишаємося своєю країною, вважаємо її найкращою в світі, захоплюємося природою та екологією, але при найближчому розгляді виявиться, що в країні практично немає міст, жителям яких за допомогою комунального трубопроводу подається чиста, придатна для пиття без подальшої обробки вода.  Дивіться детальніше "фільтр для води".
Як же бути і що робити?
Все просто - встановлювати фільтри для води, благо, сьогодні існує маса різноманітних, ефективних моделей, здатних гарантовано видаляти домішки різного типу:

хімічні - хлор та його сполуки, нафтопродукти, пестициди і т.д .;
органічні - мікроби, бактерії і т.д .;
механічні - зважені частинки, серед яких шматочки іржі, пісок, мул і т.д.

Тому, якщо ви не задоволені якістю поставляється комунальним підприємством води, просто встановити сучасний фільтр для води!

ШИРОКИЙ ВИБІР очисним обладнанням
Магазин Filter.ua пропонує різні фільтри для води, розроблені провідними українськими та світовими виробниками очисного обладнання. Як свідчать численні відгуки, саме наш магазин є провідним в Україні серед торгових точок, що реалізують подібне обладнання.

Моделі різного типу
Якщо говорити про різноманітність моделей, то у нас ви зможете вибрати вироби, орієнтовані на видалення домішок різними методами. Зокрема, варто виділити такі системи, як:

проточні;
зворотного осмосу;
мембранні;
механічні та багато інших.

Кожен фільтр для води має свої особливості. Наприклад, проточні моделі забезпечують поверхневе видалення забруднювачів, але зате вони неймовірно продуктивні - їх рекомендується використовувати для води не високого рівня забруднення. Мембранні моделі забезпечують більш глибоке очищення, а тому вони рекомендовані для води середнього рівня забруднення. Якщо ж ви хочете бути впевненими в тому, що вода буде максимально позбавлена від домішок всіх типів, вибирайте системи зворотного осмосу. Вони здійснюють видалення забруднювачів у п'ять-сім, а найбільш досконалі моделі та о дев'ятій, етапів. При цьому вони можуть бути додатково оснащені:

ультрафіолетовою лампою для нейтралізації бактерій;
мінералізатором для насичення води корисними мікроелементами;
Структуризатори, що забезпечує відновлення природної структури.

Відзначимо, що всі системи, представлені в каталозі нашого магазину - сертифіковані, відповідають всім стандартам якості, надійно захищені від можливих підробок. Тому, якщо вам потрібен дійсно високоякісний фільтр для води, звертайтеся в наш магазин - фахівці компанії допоможуть у виборі ефективного обладнання.

Високий рівень обслуговування
Наш магазин обслуговує не тільки Київ, але й всі регіони країни. При цьому клієнтів приваблює не тільки прийнятна ціна всі види очисного обладнання та витратні матеріали до нього, але найвищий рівень обслуговування. Зокрема, якщо ви вирішили купити фільтр для очищення води, сміливо телефонуйте або скористайтеся послугою зворотного дзвінка. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати дійсно ефективну модель, враховуючи:

особливості вашої води;
присутність тих чи інших забруднювачів;
кількість членів вашої сім'ї;
ваші фінансові можливості та інші вимоги.

Ми забезпечимо не тільки швидку доставку вибраного обладнання в будь-який регіон країни, але й допоможемо з його установкою, якщо ви не впевнені у власних силах. Досвідчені монтажники швидко і акуратно встановлять фільтр, а також розкажуть, як правильно ним користуватися, щоб система працювала максимально ефективно, дадуть рекомендації, коли саме і як слід міняти витратні матеріали. До речі, щодо останніх - у нас ви можете придбати ті чи інші витратні матеріали та деталі, що забезпечують ефективність роботи системи. У каталозі магазина представлені:

картриджі;
засипки;
мембрани і багато іншого.

Довіряйте професіоналам!
Ми гарантуємо найвищу якість всього обладнання та витратних матеріалів, представлених в каталозі магазина. При цьому, ми постійно відстежуємо профільний ринок, щоб покращувати асортимент, поповнювати його сучасними, інноваційними очисниками, здатними ще більш ефективно боротися з негативними домішками всіх типів. Окремо вивчається вартість фільтрів в магазинах-конкурентах - можете бути впевнені, що саме у нас найнижчі ціни на всі види товарів! Хочете пити чисту воду, бути здоровими, бадьорими і веселими? Купуйте фільтри для очищення води в магазині Filter.ua!

comments powered by HyperComments

Последние