АУДИТ ІНВЕСТ - ІНІЦІАТИВНИЙ АУДИТ

27.10.2015 01:17

Ініціативний аудит зазвичай проводиться за рішенням адміністрації підприємства або його засновників. Замовниками перевірки можуть виступати також партнери підприємства по бізнесу (банки, потенційні інвестори та ін.). Дивіться детальніше "  инициативный аудит ".

Ініціативний аудит - аудиторська перевірка за ініціативою засновників - проводиться в організації будь-якої форми власності. Незалежно від того, проводиться ініціативна аудиторська перевірка або обов'язковий аудит, в ході аудиту застосовуються всі необхідні процедури з підтвердження бухгалтерської та податкової звітності в повному обсязі.

Мета ініціативної перевірки - виявлення недоліків ведення бухгалтерського обліку, складання звітності, оподаткування, проведення аналізу фінансового стану організації, розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності.

З метою задоволення інтересів клієнта отримати якісні послуги за розумною ціною аудиторська компанія «Аудит Інвест» спільно з клієнтом становить технічне завдання, в якому обмовляється зміст, характер і обсяг необхідних аудиторських процедур, а також форма представлення результатів роботи. Технічне завдання є невід'ємною частиною договору на надання послуг і може передбачати:

перевірку окремих статей фінансово-бухгалтерської звітності;
здійснення ревізії майна і зобов'язань;
експертизу господарських договорів;
аналіз стану дебіторської та кредиторської заборгованості.
Здійснення ініціативного аудиту за спеціальним технічним завданням дозволяє зосередити потенціал як аудиторської, так і юридичної служб компанії «Аудит Інвест» на найважливіших аспектах господарської діяльності підприємства.

comments powered by HyperComments

Последние