У КВУ РОЗПОВІЛИ, ДЕ В ДРУГОМУ ТУРІ ВАРТО ОЧІКУВАТИ "ВЕЛИКИХ ПРОБЛЕМ"

27.10.2015 12:49

Комітет виборців України допускає виникнення "потенційно гарячих точок" під час другого туру виборів 15 листопада, зокрема – в Дніпропетровську, Ужгороді та Одесі.
Про це глава КВУ Олексій Кошель заявив на прес-конференції в Києві в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Це якщо говорити про великих містах – три міста, де можуть бути значні проблеми. Саме тому наша організація звертається до ЦВК, до Верховної Ради для того, щоб розробити механізм рішень для централізованої друку бюлетенів з системою захисту", - сказав він.При цьому Кошель зазначив, що в цілому вибори мали демократичний характер.
"В цілому у нас є всі підстави говорити, що, незважаючи на низку технічних процедурних порушень, незважаючи на окремі поодинокі суттєві порушення чинного законодавства, в цілому місцеві вибори, якщо говорити про день голосування і ніч підрахунку голосів, у нас є підстави говорити про те, що вибори пройшли чесно і відповідають найвищим демократичним стандартам", - сказав він.
Як відомо, 15 листопада відбудеться другий тур виборів мерів у тих містах, в яких ніхто з кандидатів не набрав більше 50% голосів у першому турі.

comments powered by HyperComments

Последние