КНИГИ ПО КУЛЬТУРІ МОВИ. РИТОРИЦІ

23.10.2015 02:07

Сучасне суспільство і освітні процеси спонукають культурної людини пізнавати мовну науку, занурюватися в питання комунікативного спілкування і вдосконалювати свої знання в цій області.

Починаючи зі шкільної лави і продовжуючи у вищих навчальних закладах, ми пізнаємо основи нашої мови і вчимося їм володіти. Наш каталог книг з культури мовлення надасть неоціненну підтримку у вивченні цього матеріалу. Багато дисциплін мають пряме відношення до словесних наук і філології. Вкрай важливо володіти навичками ораторського мистецтва, знати основи полеміки. Дивіться детальніше " bk-world.ru  ".

Наш каталог пропонує
Ми представляємо різноманітну літературу, яка приділяє увагу мовної культурі, вчить вести конструктивні діалоги, знайомить з методами підготовки до публічних виступів. Вивчивши каталог сайту, ви зможете вибрати і купити книги з риторики та культури мови.
Навчіться стилістиці ділової бесіди і редагуванню документації, поринете в основи лінгвістичної теорії і дізнаєтеся про елементи аналізу мови і філологічного аналізу тексту. Є також книги за стилістикою і літературному редагуванню.
Для людей, хто віддає своє життя сценічним видам мистецтва, необхідні корисні знання в цій області - голос, дикція, вміння благородно «звучати» зі сцени. Все це вкрай важливо.
Якщо за родом діяльності ви пов'язані з великою кількістю читаного матеріалу, то, напевно, захочете пізнати ази швидкочитання і навчитися запам'ятовувати прочитане на сто відсотків. Тут же важливо навчитися короткому конспектированию - можливо і це.
Нашу підбірку літератури можна назвати «золотим дном» для любителів іноземних мов. Для поліглотів тут багатий вибір.
Наші читачі - хто вони
База каталогу розпорядженні найсучасніші книгами з риторики та практиці мовної комунікації. Школярі, студенти, викладачі та наукові співробітники знайдуть тут корисні для себе книги з теорії, правилам, практикумам.

А ті, хто сам є автором, зможе дізнатися про те, як створювати літературу і видавати її швидко, без зайвих матеріальних витрат.

Вивчайте культуру мовлення, відчувайте себе на висоті!

comments powered by HyperComments