ТОРГІВЛЯ НА БІРЖОВИХ І ПОЗАБІРЖОВИХ РИНКАХ

23.10.2015 00:21

Група компаній Private FX заснована в 2015 році за участю інвестиційної компанії Concorde Capital.
Детальніше дивіться на privatefx.com

Успіх клієнта.

Ми хочемо, щоб наші клієнти заробляли на фінансових ринках і уникали фінансових втрат.

Доступність біржових і позабіржових ринків для широкої аудиторії.

Управління ризиками.

Інтерактивність.

Ми працюємо не тільки для вас, але і з вами. Будемо вдячні вам за пропозиції щодо поліпшення наших продуктів і нашої роботи і будемо раді їх реалізувати.
Не залиште поза увагою "рейтинг памм".

При розробці бізнес-моделі роботи компанії пріоритетними були наступні завдання:

1.Обеспечіть якісне виконання угод для трейдерів.

2.Забезпечити можливість торгівлі в компанії прибутково торгують трейдерів без конфлікту інтересів та ризиків для компанії.

3.Забезпечити хеджування ризиків по продукту «Активний інвестор», який, в силу своєї специфіки, вимагає особливого підходу до перекриття позицій.

Всі ці завдання вирішені і будуть успішно виконуватися.

Тому ми раді бачити серед наших клієнтів успішних трейдерів та інвесторів. Трейдери отримають у нас найкраще виконання і відсутність будь-яких обмежень, а інвестори мають можливість максимально управляти своїми ризиками і зводити їх до мінімуму.

Конкурси
Компанія Private FX проводитиме безліч унікальних конкурсів на постійній основі. Стратегічна мета конкурсів - залучення досвідчених трейдерів і успішних керуючих, а так само ознайомлення цільової аудиторії клієнтів з передовими інвестиційними продуктами компанії. У регламенті кожного конкурсу, ми врахуємо конструктивні пропозиції та побажання наших клієнтів. Зв'язатися з адміністрацією, Ви можете поштою або перейшовши в розділ Конкурси на інфо-сайті.

Конкурс аналітиків
01.11.2015Cтартует «Конкурс Аналітиків». Мета конкурсу: надання вакантної посади штатного Аналітика компанії PrivateFX. Взяти участь в обговоренні та ознайомитись з регламентом конкурсу можна на інформаційному сайті компанії.

Конкурс трейдерів
Компанія PrivateFX оголошує про початок «Конкурсу трейдерів». Стратегічна мета конкурсу - залучення досвідчених трейдерів і успішних керівників. Для участі Вам потрібно подати заявку в кабінеті. Про дату початку конкурсу та прийому заявок учасників буде оголошено в новинах компанії.

comments powered by HyperComments

Последние