ОБСЄ ЗАЯВИЛА ПРО СТРІЛЯНИНУ НА ОКУПОВАНОМУ ДОНБАСІ: ОДИН ТЕРОРИСТ ВБИТИЙ

23.10.2015 08:26

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували 28 вибухів і дві автоматні черги на спостережному пункті в районі залізничної станції, підконтрольній «ДНР», в 6 кілометрах від Донецька.
Про це повідомляє Galnet з посиланням на звіт місії.
«Офіцери Збройних сил України та Збройних сил Російської Федерації у СЦКК розповіли СММ, що даний інцидент – це перестрілка з великокаліберних кулеметів між військовою базою у підконтрольному уряду селища Опитне (12 км на північний захід від Донецька) і підконтрольним «ДНР» Донецьким аеропортом (8 км на північний захід від Донецька)», – йдеться у звіті.
Пізніше представник російських Збройних сил повідомив спостерігачам, що в результаті перестрілки один терорист «ДНР» був убитий, а інший поранений.
ОБСЄ вирішили, що не можуть поїхати до місця інциденту з міркувань безпеки, але через двадцять хвилин до них прибули дві машини бойовиків «ДНР», в одній з яких вони привезли тіло молодика, нібито загиблого під час перестрілки.
«Ще через деякий час прибули дві інші машини з представниками так званої армії «ДНР», один з яких виявив вербальну агресію стосовно спостерігачів», – зазначається у звіті.
В цілому обстановка в Донецькому регіоні залишається спокійною, наголошується в звіті ОБСЄ.

comments powered by HyperComments

Последние