У КОРУПЦІЙНОМУ СКАНДАЛІ У ФІФА З'ЯВИЛИСЯ НОВІ ФІГУРАНТИ

22.10.2015 17:13

У список підозрюваних у корупції у ФІФА включений перший віце-президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) іспанець Анхель Марія Вільяр і легендарний німецький футболіст Франц Беккенбауер, повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу ФІФА. Вільяр напередодні очолив оргкомітет Міжнародної федерації футболу (ФІФА) по підготовці до чемпіонату світу 2018 року.

Справи Вільяра і Беккенбауера, який підозрюється у підкупі голосів на виборах ЧС-2006, вже передані зі слідчої в арбітражну комісію Комітету з етики ФІФА, йдеться в повідомленні. Розслідування також розпочаті відносно колишніх членів виконкому організації Вораві Макуді і Амоса Адаму, колишнього віце-президента і члена виконкому ФІФА Джеффрі Уебба, віце-президента ФІФА Еухенії Фігередо, колишнього голови Бразильської конфедерації футболу Рікардо Тейшейри та колишнього президента Південноамериканської конфедерації футболу парагвайця Ніколаса Леоса.

Нагадаємо, генеральний прокурор Швейцарії Міхаель Лаубер заявив, що розслідування справи про корупцію в ФІФА може затягнутися на 5 років.

Найбільший в історії ФІФА скандал розгорівся у травні. Звинувачення були пред'явлені 14 колишнім і чинним футбольним чиновникам.

comments powered by HyperComments

Последние