ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА

22.10.2015 02:28

Дизайн інтер'єру - справа непроста. По крайней мере, не таке просте, як здається на перший погляд. Багато людей, відверто ігноруючи фахівців, самі намагаються придумувати різні «дизайни», при цьому, створюючи собі головний біль. Вклавши безліч грошей, сил і часу, вони отримують результат, що не задовольнив їхні смаки та очікування. У такому випадки, доводитися або переробляти, і знову витрачати кошти, або задовольнятися тим, що вийшло.  Причиною всьому є несерйозне і, часом, легковажне ставлення до внутрішнього інтер'єру приміщення в цілому, і до роботи дизайнера зокрема. А адже дизайнери вчаться своєї професії у вищих навчальних закладах, нарівні з економістами або програмістами. Детальніше дивіться тут http://dom4m.com.ua/dizajn-interera/ .

У цій справі однієї інтуїції і почуття «прекрасного» недостатньо. Дизайнер повинен враховувати багато факторів: призначення кімнати, її освітлення, особливості архітектури, матеріали, які використовувалися при будівництві, потреби мешканців, їх фінансові можливості, зрештою. Для цього, він повинен бути грамотним фахівцем, добре розбиратися в будівельних матеріалах, у виробництві і правильної експлуатації меблів, орієнтуватися в сантехнічному, вентиляційному обладнанні і електропроводці, вміти читати схеми і креслення ... Загалом, знати йому треба чимало. Крім цього, дизайнер повинен опанувати спеціальними комп'ютерними програмами, які дозволяють візуалізувати всі ідеї у вигляді ескізу, такі як: SketchUp, Sweet Home 3D, AutoCAD та інші. І, при всьому цьому, бути людиною творчою і креативним. Адже створення нового інтер'єру - це творчий процес. Не менш творчий, ніж у художника, письменника або композитора. Дизайн інтер'єру - це непросто розстановка меблів і предметів декору, це ціла наука, яка передбачає втілення стилю і способу життя замовника, в оточуючому її приміщенні.

Дизайн інтер'єру буває:

- Дизайн інтер'єру будинку

- Дизайн інтер'єру квартири

- Дизайн інтер'єру спальні

- Дизайн інтер'єру кухні

- Дизайн інтер'єру ванної кімнати

- Дизайн інтер'єру невеликої кімнати

- Дизайн інтер'єру вітальні.

Йти в ногу з часом і постійно цікавитися новими віяннями в своїй сфері - ще одне завдання дизайнера інтер'єру. Інакше, можна перетворити сучасний будинок замовника в, нікому не потрібний, «раритет». А кількість і різноманітність стилів інтер'єру - чимале. Наприклад:

- Історичні стилі (авангард, ампір, готика, модерн, ренесанс, арт-деко, класицизм ...);

- Етнічні (середземноморський, англійська, східний, скандинавський ...);

- Сучасні (хай-тек, лофт, еко-стиль, кітч, кантрі, гранж, Шеббі-шик, мінімалізм ...).

І це, далеко не весь список.

comments powered by HyperComments

Последние