ЗОЛОТОЙ СМАРТФОН НА ЛЮБОЙ ВКУС

22.10.2015 00:45

Золотий колір в інтер'єрі був дуже популярний в часи античності, епохи відродження. Сьогодні золотий колір є ознакою поганого тону. Але, якщо цей колір використовувати правильно, то він може створити атмосферу розкоші, багатства, достатку і достатку в домі. Детальніше дивіться "купить золотой смартфон".

Найбезпечнішим варіантом є використання золотого кольору як обрамлення дзеркал і картин. Це підкреслить елегантність і граціозність дизайну.

Золотий колір, відбиваючи світло, візуально збільшує простір, тому його сміливо можна використовувати в приміщеннях з малою площею.

Золотий колір ідеально поєднується з теплими тонами - коричневим, бежевим, пісочним, оливковою, оранжевим. Золотий найчастіше використовують для оформлення віталень, спалень і передпокоїв.

У ванній, на кухні цей колір дуже рідко використовують, а якщо використовують, то в якості додаткового відтінку.

У Фен-шуй колір золота, також як і жовтий, символізує позитив, щастя, радість, сонячний настрій. Це колір західного сектора. Золотий підсилює потік Ци, залучаючи достаток, збільшуючи грошовий потік, удачу. Якщо необхідно залучити в життя удачу, багатство, то в західному секторі необхідно розмістити статуетку золотого дракона, який символізує владу, багатство, гроші.

comments powered by HyperComments