БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ КИЇВ

22.10.2015 01:23

Клієнти нашої компанії завжди мають можливість скористатися послугою підготовки та складання звітів з бухгалтерського та податкового обліку для підприємств з будь-якою формою власності. Детальніше дивіться  " Бухгалтерские услуги в Киеве "
 
ГЕО-Сервіс - лідер в галузі, ми працюємо на ринку з 2003 року. Звертаючись до не перевіреними компаніям, пам'ятайте "Дешева рибка - погана юшка"!

 Наші експерти складуть і здадуть податкову, бухгалтерську або статичну звітність за будь-який період незалежно від того, чи є Ви фізичною особою-підприємцем без реєстрації юридичної особи або керівником товариства з обмеженою відповідальністю, у Вас звичайна або спрощена система оподаткування.
Підготовка і здача звітності Крім цього, ми також пропонуємо дану послуги і підприємствам, які на даний момент не ведуть діяльність.
Аутсорсинг бухгалтерії Наші Клієнти мають вибір: скористатися послугою підготовки та складання податкової та бухгалтерської звітності компанії разово або довірити нашим фахівцям Вашу бухгалтерію на умовах аутсорсингу. Адже під час співпраці ми беремо на себе повну відповідальність за якість виконання, терміни підготовки та складання бухгалтерської звітності, розрахунки по податкових платежах в бюджетні та позабюджетні фонди.

comments powered by HyperComments