США ЗМІНЮЮТЬ СТРАТЕГІЮ БОРОТЬБИ ПРОТИ ІДІЛ ЧЕРЕЗ ВТРУЧАННЯ РОСІЇ - ЗМІ

22.10.2015 10:21

США переглядають свою стратегію у війні проти "Ісламської держави" після місяців застою і втручання Росії в сирійський конфлікт.
Про це пише британське видання Times.
План Пентагону полягає в тому, щоб битися з бойовиками ІДІЛ відразу на декількох фронтах, каже голова Об'єднаного комітету начальників штабів армії США генерал Джозеф Данфорд .
Генерал закликає до скоординованого наступу на бойовиків за участю сирійських і іракських курдських військ. Міністр оборони США Еш Картер і високопоставлені чиновники, як очікується, окреслять стратегію і представлять її Конгресу наступного тижня.
"Вашингтон стурбований, що битви за Рамаді і Мосул, найбільші міста в Іраку, які утримує ІДІЛ, зайшла в глухий кут. На тлі повідомлень, що Кремль запросив дозволу від Багдада для початку авіаударів в Іраку, генерал Данфорд пропонує значно збільшити кількість авіаударів і розгортання протитанкової зброї, щоб перехопити ініціативу", - йдеться в статті.
Видання зазначає, що стратегія США в Іраку і Сирія зіткнулася з нищівною критикою через нездатність подолати ІДІЛ і передбачати військові дії Росії.

comments powered by HyperComments

Последние