МАЛАЯ ОПЕРА В КИЕВЕ

20.10.2015 02:22

«МОЄ» сьогодні - це нове арт-простір міста для молодих і сміливих духом хлопців, українських діячів мистецтва, які не бояться і готові міняти навколишній світ на краще
У стінах Малої опери в своїх творчих лабораторіях вже трудяться художники, музиканти, фотографи і дизайнери. І це звичайно ж не межа! Ми відкриті до співпраці і з радістю розглянемо Ваші пропозиції і свіжі ідеї! Детальніше дивіться "Малая опера" .
Адже сама по собі архітектура будівлі вже надихає відвідувачів своїй автентичній природою. Романтичний настрій Малої опери має особливий містичний відтінок. Перебуваючи всередині будівлі, ти просто не можеш залишатися байдужим: перед твоїми очима - 100 років з історії нашої країни, царська ліпнина, радянська символіка і сучасне мистецтво - тут все гармонійно злилося воєдино. Саме тому унікальність даної площадки говорить сама за себе. Просто загляньте до нас!
І запам'ятайте, Ваші самі мудрі ідеї - наша найбільша радість! Ми готові разом з Вами розширювати межі і рухати рамки

Найперший оперний театр Києва з радістю готовий надати Вам унікальний концертний зал на кращих умовах! Завдяки своїм технічним можливостям і «творчої» архітектурі Концерт-хол «МО» став єдиним у своєму роді залом столиці.
Це ідеальне місце для вистав, зйомок, кінопоказів, концертів, виставок та інших культурних заходів. Велика сцена-трансформер, додаткова гідравлічна сцена, справжні театральні стелі і автентичний дух будови 1902 відкривають великі можливості для реалізації Ваших ідей. При необхідності, зал може бути оснащений потужним звуковим і освітлювальним обладнанням.

comments powered by HyperComments

Последние