ЮВЕЛІРНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «ЗОЛОТИЙ СФІНКС»

20.10.2015 01:50

Весілля - це особливий день в житті кожної людини. Клопоти з підготовки весілля найприємніші, адже попереду зародження нової сім'ї, нового життя. Весілля - це символ любові двох чоловік. Споконвіку до цієї події готувалися, дотримуючи всі найдавніші події, частина яких перекочувала і в наші дні. Одна з традицій - це золоті обручки, як символ вірності, єднання молодого подружжя.

З давніх пір існує традиція, згідно з якою саме жених повинен вибирати даний аксесуар. Молодій людині потрібно було в таємниці від своєї дами знайти і купити обручку, потім подарувати його у відповідній обстановці, супроводивши пропозицію словами визнання ... Звичай, звичайно, красивий, але не дуже зручний. Будь нареченій в день весілля хочеться виглядати ідеально. А що, якщо наречений вибере не надто красиву прикрасу? Або, скажімо, дуже гарне, але зовсім не підходяще до обраному платтю? Саме тому сучасні пари воліють купувати обручки в разом. Дивіться детальніше " свадебные кольца "

Ласкаво просимо в ювелірний інтернет-магазин «Золотий сфінкс»!

Вам потрібно золоту обручку , але не знаєте де краще купити? В асортименті нашого ювелірного салону ви легко знайдете прикраса, підходяще особисто вам. Звертаємо вашу увагу, що в каталозі на нашому сайті представлений не весь перелік наявних виробів. Ласкаво просимо в ювелірний інтернет-магазин «Золотий сфінкс», де досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати обручки оптимальні за стилем і ціною.

У нас ви легко знайдете ювелірний виріб, яке ідеально підходить до обраного стилю урочистості, до плаття нареченої, костюму нареченого, а також відповідне вашим уявленням про прекрасне. До кожного варіанту прикладені фото обручок, які допоможуть вам дізнатися все про обраний прикрасі.

Багато пар, які вирішили купити обручки в  «Золотий сфінкс», вважають, що єдиний підходящий матеріал для них - це золото. Насправді такі прикраси нерідко виготовляються з платини, білого металу, який коштує дорожче золота, а також з інших сплавів благородних металів. Зрозуміло, від матеріалу сильно залежать ціни на обручки. У нас ви знайдете найрізноманітніші варіанти: як воістину розкішні, так і цілком доступні людям з середнім достатком.

comments powered by HyperComments

Последние