ЄБРР ВИДІЛИТЬ УКРАЇНІ $300 МІЛЬЙОНІВ КРЕДИТУ ВЖЕ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

19.10.2015 15:03

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку планує наступного тижня підписати з Україною кредитну угоду на виділення кредитних коштів у розмірі 300 млн дол. для закупівлі газу у європейських трейдерів.

Про це на брифінгу у Кабінеті Міністрів заявив керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Френсіс Маліж, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми плануємо підписати кредит на 300 млн долларів США уже наступного тижня, його можна буде використати на закупівлю природного газу на Західному кордоні. Кошти цього кредиту можна буде використати на поповнення запасів природного газу дуже швидко після підписання", - зазначив Маліж.

За його словами, кредит розрахований на три роки з можливістю щорічного поповнення. "Наступного року Нафтогаз зможе знову ці кошти використати влітку, коли ціна на природний газ буде нижчою», - сказав керуючий директор.


Нагадаємо, ЄБРР 30 вересня погодив виділення Україні кредитних коштів у розмірі 300 млн дол. на закупівлю природного газу у європейських трейдерів. Водночас, підписання кредитної угоди не відбулося. Як повідомлялося, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України мало ряд зауважень до плану реформування корпоративного управління Нафтогазм, який пропонувався ЄБРР.

comments powered by HyperComments

Последние