ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ СЕКРЕТНИЙ АВТОПАРК КЕРІВНИЦТВА СБУ

18.10.2015 23:30

Працівники Служби безпеки України пересуваються на надкоштовних автомобілях, вартість деяких сягає 50-70 тисяч доларів, що не відповідає офіційній зарплаті держслужбовця.

Розслідуванням незаконних способів заробітку правоохоронців зайнялися журналісти програми "Схеми", повідомляє "Радіо Свобода".

Як йдеться, посадовці СБУ їздять на BMW X5 вартістю близько 40 тисяч доларів, Toyota Land Cruіser - 60 тисяч доларів, хоча офіційно заробляють лише на "Таврію".

Зокрема, перший заступник голови СБУ і начальник головного управління по боротьбі з корупцією Віктор Трєпак має у розпорядженні позашляховик Toyota Land Cruіser Prado, який офіційно є власністю його сім'ї.

 

За цікавість до власності головних силовиків країни журналістів, які відкрито неодноразово представлялися, силоміць затягнули до будівлі СБУ, забравши камеру та приватні речі, змушуючи писати зізнання у шпигунстві.

На інцидент із силовим затриманням журналістів відреагував голова СБУ Василь Грицак, публічно пообіцявши покарати винних підлеглих.

comments powered by HyperComments

Последние