У ЗОНІ АТО ВІДВЕДЕННЯ ОЗБРОЄННЯ ПРОХОДИТЬ ЗА ПЛАНОМ, - МАТЮХІН

16.10.2015 18:54

У зоні АТО відведення озброєння проходить за планом. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив керівник прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін.

Так він прокоментував питання про те, що ОБСЄ фіксує озброєння, яке залишається на українській стороні.

"Є чіткий план відведення озброєння і те, що вони фіксують, воно буде відводитися пізніше, як воно і було заплановано. Ніяких відхилень від плану відведення немає", - заявив Матюхін.

Він зазначив, що відведення проходить під наглядом ОБСЄ.

"Все відбувається під наглядом ОБСЄ (відведення озброєння, - ред.). Журналісти, які вчора виїжджали туди, вони бачили, що місія навіть йшла разом в колоні", - зазначив Матюхін.

Новини за темою: В ОБСЄ є зауваження щодо порядку роботи на території, підконтрольній бойовикам, - Ткачук
Також він повідомив, як проходить розмінування територій.

"Розмінування територій проводиться або згідно з заявками, коли десь, хтось виявляє вибухонебезпечні предмети, навіть буває, що і мінні поля, тоді надходить заявка, це коли цивільні на це потрапляють. Коли військові знаходять, то в кожному підрозділі є сапери, які цим займаються. Щодня проходить розмінування", – заявив Матюхін.

Нагадаємо, вчора в ОБСЄ заявили, що свободу пересування спостерігачів місії на території Донбасу продовжують обмежувати.

Крім того, триває відведення озброєння, передбаченого мінськими домовленостями. Напередодні на відстань понад 15 кілометрів з передової вглиб тилу перемещено 12 мінометів калібром менше ніж 100 мм. Відведення проводиться і сьогодні.

comments powered by HyperComments

Последние