ТІЛЬКИ ПРАВДИВІ НОВИНИ СЕВАСТОПОЛЯ

16.10.2015 00:36

Однією з причин для введення військ в Україну президент РФ Володимир Путін назвав загрозу життю громадянам Росії в Криму. Про убитих заявила спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко. Саме Совфед затвердив запит Путіна на військову інтервенцію в Україну.

У підсумку інформацію про вбитих в перестрілках спростував навіть генконсул Росії в Криму. "Немає інформації про жертви або постраждалих", - сказав він. Але російське телебачення і чиновники продовжують стверджувати зворотне і наполягати, що в Україні розстрілюють громадян Росії. Читайте тільки правдиві новини в рубриці "новости севастополь" .

Українці вимагають приєднання до Росії

Російське телебачення назвало акції в південно-східних областях України "російської навесні". Назва відповідає дійсності - українці до подій відношення не мають, не вимагають розколу країни і проти введення військ. Зате за розкол і вторгнення - гастролери з Росії. Причому вони своєї ролі навіть не приховують.


"Прямо зараз! Нами звільнена Харківська адміністрація. Над нею піднято прапор Росії. Вгадайте, ким?" - Пише Міка Ронкайнен, російський активіст з Москви, раніше, за відомостями російських журналістів, що брав участь у дискредитації російської опозиції. Тепер активіста і його друзів привезли в Україну, в рамках політтехнологічного проекту Кремля "Російська весна". Більшість "туристів" зібрали в соцмережах і на автобусах привезли з Ростова-на-Дону і Бєлгорода.

Український флагман і весь флот перейшли на бік РФ

Ледве не з перших днів вторгнення російських військ у Крим ЗМІ РФ по декількох каналах запустили інформацію про те, що флагман українського флоту фрегат "Гетьман Сагайдачний" перейшов на бік Росії і вивісив прапор РФ. Інформацію про це з посиланням то на джерела, то на депутатів Держдуми дали кілька сайтів і телеканалів Росії.

Чого тільки в російських ЗМІ не писали. За однією інформацією, фрегат знаходиться в Севастополі. За іншою - направляється із Севастополя до Одеси. Однак насправді, корабель ще навіть не повернувся в Україну - останні кілька місяців він перебував на спецоперації НАТО по боротьбі з піратством біля берегів Сомалі. Зараз фрегат на Криті і як і раніше під українським прапором. Команда готова повернутися в Україну і не має наміру змінювати присязі.

Всі члени "Великої сімки" (G7) засудили дії Москви і призупинили підготовку до саміту G8 за участю Москви в Сочі - на знак протесту проти інтервенції Росії в Україну. Фактично всі розвинені країни світу висловили підтримку Києву. У числі прихильників територіальної цілісності України - США, Великобританія, Китай, Франція, Японія, Німеччина, Італія, Канада, Австралія, Польща, всі країни Європейського Союзу.

Тим часом пропаганда триває. Кожен день російські ЗМІ вигадують чергову брехню з метою дискредитації України, її уряду, громадян та армії. Агресивна позиція Москви підриває надії на мирний результат конфлікту - Росія зомбує власних громадян і продовжує створювати міфи як грунт для вторгнення в Україну. І все ж обнадіює той факт, що російські солдати в Криму (навіть ті, яких привезли на півострів в останні дні) особисто переконалися, що ніяких бендеровцев-головорізів там немає. А значить, натиснути на курок буде непросто.

comments powered by HyperComments

Последние