КОМПАНІЯ " МИР КРЕПЕЖА " ПРОПОНУЄ ВЕЛИКИЙ ВИБІР НЕРЖАВІЮЧОГО КРІПЛЕННЯ

16.10.2015 02:46

Компанія " Мир Крепежа " пропонує великий вибір високоякісного нержавіючого кріплення. Він виготовляється з стійкого до корозії металу і має тривалий термін експлуатації. Його використання актуально для будівельної галузі, нафтохімічної, гірничодобувної, паперово-целюлозної, харчової промисловості, а також для застосування в атомних комплексах та машинобудуванні. Деякі види нержавіючої сталі немагнітних, що буває необхідним для з'єднання деталей в приладобудуванні.

Сталь, що використовується для виготовлення нержавіючого кріпильного елементу, містить у собі легуючі добавки на основі хрому. Якщо вміст хрому в металі підвищується до 17% і більше, то його прийнято називати коррозионностойкий кріплення. Детальніше дивіться "нержавеющие штифты".

Для виробництва нержавіючих виробів застосовуються марки стали А1, А2, А3, А4 та інші. Корозійна стійкість металу підвищується шляхом додавання в нього, крім хрому, таких елементів, як ніобій, марганець, титан, нікель, кобальт, молібден.

 

Штифт - це кріпильний виріб конічної або циліндричної форми. Воно призначене для нерухомого з'єднання різних деталей і їх фіксації в певному положенні під час процесу складання. Самий універсальний вид штифта - універсальний конічний штифт, купити його можна в будь-якому магазині кріплення. Його можна використовувати багаторазово і точність розташування всіх деталей не буде порушена.

Всі штифти підрозділяються на настановні й кріпильні. Ось основні різновиди кріпильних штифтів, купити які оптом можна в нашій фірмі (ціни на штифти і шплінти ви можете дізнатися за запитом):

Конічні штифти - незагартовані, з внутрішнім різьбленням, з різьбовою цапфою
Циліндричні штифти - незагартовані, пружинні, з насічками.

comments powered by HyperComments

Последние