МЕРКЕЛЬ: ВИВЕДЕННЯ НАЙМАНЦІВ З УКРАЇНИ - НАРІЖНИЙ КАМІНЬ МІНСЬКА

16.10.2015 11:56

Меркель назвала успіхами тривале дотримання режиму припинення вогню впродовж останніх тижнів, відведення важких озброєнь та відмову сепаратистів від проведення окремих місцевих виборів.
 
Канцлерка Німеччини Анґела Меркель бачить надію на політичне врегулювання української кризи. Про це вона заявила у четвер, 15 жовтня, передає агенція AFP. "Я й досі говорю про проблиск надії, не більше, але й не менше", - наголосила вона під час своєї промови у Бундестазі. "Але це пропонує нам шанс рухатися, нарешті, вперед дорогою до політичного врегулювання", - додала голова уряду.
"Невід'ємним наріжним каменем Мінська є виведення усіх військ та найманців, які незаконно перебувають в Україні, а також цілковитий контроль Україною своїх кордонів", - наголосила Меркель. Метою Європи є й лишатиметься відновлення вільного самовизначення України та її територіальної недоторканості, додала вона.

 

У промові Меркель згадала також і певні успіхи, приміром, дотримання впродовж останніх тижнів режиму припинення вогню, відведення озброєнь з лінії зіткнення та відмову сепаратистів від проведення окремих місцевих виборів на підконтрольних ними територіях восени.
За словами Меркель, йдеться насамперед про цілковите втілення міських домовленостей, повідомляє агенція Reuters. З цим пов'язані також санкції Євросоюзу щодо Російської Федерації.

comments powered by HyperComments

Последние