ПОРОШЕНКО ПІДВИЩИВ У ЗВАННІ ПОЛТОРАКА І МУЖЕНКА

15.10.2015 19:54

Президент України Петро Порошенко підвищив у званні начальника генштабу України Віктора Муженка і міністра оборони країни Степана Полторака, йдеться в тексті указу, опублікованого на офіційному сайті глави держави.

"Присвоїти військове звання генерала армії України: Муженку Віктору Миколайовичу - начальнику генерального штабу - головнокомандувачу Збройних сил України; Полтораку Степану Тимофійовичу - міністру оборони України", - йдеться в документі.


Також Порошенко присвоїв звання віце-адмірала головного військового експерта головної інспекції Міноборони України Олегу Кузьменку і звання генерал-лейтенанта начальнику Головного управління персоналу генштабу ЗСУ Ігорю Воронченку.

Нагадаємо, 14 жовтня в Україні вперше відзначається День захисника України. Цього року він проходить під гаслом "Сила нескорених". У зв'язку з цим у різних містах країни проходять урочисті заходи. Так, у Києві на Михайлівській площі провели "Марш героїв", в Кіровограді - мітинг, у Дніпропетровську пройшов марш захисників.

comments powered by HyperComments

Последние