У БРЮССЕЛІ ВІДРЕАГУВАЛИ НА ПРОТЕСТИ ПРОТИ ЗВТ МІЖ ЄС ТА США

15.10.2015 12:53

У відповідь на численні протести проти трансатлантичної угоди про зону вільної торгівлі у Єврокомісії обіцяють віднині проводити більш прозору торговельну політику, втім зазначають: ЗВТ зі США - й надалі пріоритет.
 
Після низки масштабних акцій протесту проти створення трансатлантичної зони вільної торгівлі між Євросоюзом та Сполученими Штатами (ТТІР) зокрема в Німеччині Єврокомісія обіцяє переглянути підходи у реалізації торговельно-політичної стратегії.

Близько 150 тисяч людей протестували у Берліні проти ЗВТ між ЄС, США та Канадою
Країни Тихоокеанського регіону не змогли домовитись про зону вільної торгівлі
Тисячі німців протестували проти угоди про зону вільної торгівлі між ЄС та США
"Торговельна політика повинна бути більш ефективною і прозорою та перебувати у відповідності до наших цінностей", - сказала єврокомісарка з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем в середу, 14 жовтня, у Брюсселі, цитує інформагентство dpa. За її словами, нова торговельна стратегія ЄС передбачає зокрема оприлюднення текстів усіх важливих угод та інших документів про перебіг тих чи інших міжнародних перемовин.
Утім, Мальмстрем дала зрозуміти, що завершення переговорів щодо створення ЗВТ зі США й надалі залишається серед пріоритетів торговельної політики ЄС на найближчі роки. До пріоритетів Брюсселя, за словами Мальмстрем, також належатиме поглиблення торовельних зв'язків з Австралією, Новою Зеландією, Філіппінами, Індонезією, Гонконгом, Тайванем, а також Туреччиною.

comments powered by HyperComments

Последние