У ЄС НЕ ЙДЕТЬСЯ ПРО ЗНЯТТЯ САНКЦІЙ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ЧЕРЕЗ КРИМ – ЄВРОДЕПУТАТ ГАРМС

14.10.2015 12:53

Євродепутат Ребекка Гармс заявляє, що Євросоюз наразі не обговорює ймовірності послаблення чи скасування санкцій, запроваджених після окупації й анексії Росією Криму. Про це вона сказала в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Зараз немає мови про те, щоб зняти санкції, запроваджені через Крим. Коли кажуть про послаблення чи зміну санкцій, це стосується економічних санкцій, запроваджених через війну на Донбасі. Крим – це окреме питання», – наголосила Ребекка Гармс, яка у Європарламенті є співголовою фракції Зелених/Європейського вільного альянсу.

Євродепутат також сказала, що, на її думку, й ті санкції, що були запроваджені через агресію на Донбасі, не можна пом’якшувати до повного виконання мінських угод. «Доки ми не побачимо всеосяжного виконання мінських угод, не можна навіть думати про пом’якшення санкцій», – зазначила Ребекка Гармс.

У червні 2015 року Євросоюз продовжив до 31 січня 2016 року економічні санкції, запроваджені щодо Росії через її агресію на сході України. У Європейській раді вирішили, що санкції мають тривати доти, доки сторони конфлікту не виконають всі пункти мінських домовленостей.


comments powered by HyperComments