ЕНЕРГЕТИЧНА БЛОКАДА ТРИВАТИМЕ ДОПОКИ МИ ПОВНІСТЮ НЕ ВІДКЛЮЧИМО КРИМ – ІСЛЯМОВ

14.10.2015 08:44

Активісти мають намір продовжувати енергетичну блокаду окупованого півострова допоки Крим не буде повністю відключений від електроенергії.

Про це сьогодні, 12 жовтня, в ефірі "5 каналу" повідомив координатор блокади Криму Ленур Іслямов.

"Енергетичну блокаду ми почали і вона далі буде продовжуватися – до того моменту, поки повністю ми не відключимо Крим весь, під нуль… Ми будемо тиснути на владу, щоб вона в особі Верховної Ради України прийняла закон про заборону поставки електроенергії в Крим. Щоб це було на офіційному рівні зроблено, а не на нашому рівні. Ми – громада, ми спонукаємо владу, щоб вона це зробила, а не ультиматуми ставимо. Ми тиснемо на владу своєю позицією громадянською для того, щоб вона це зробила, спираючись на нашу громадянську позицію", - повідомив він.

Нагадаємо, сьогодні активісти розпочали енергетичну блокаду окупованого Російською Федерацією півострова. За інформацією заступника голови штабу громадянської ініціативи з блокади Криму, енергетики підтримали учасників акції і припинили постачання електроенергії до Криму по лінії Мелітополь - Джанкой.

Водночас чільник Міненерговугілля України Володимир Демчишин уже заявив, що енергетичної блокади Криму немає і додав, що міністерство не грає в політичні ігри

comments powered by HyperComments