РОСІЙСЬКИМ ЛІТАКАМ ТЕПЕР В УКРАЇНУ ЗАСЬ — НЕБО ДЛЯ НИХ ПОВНІСТЮ ЗАКРИТЕ З 25 ЖОВТНЯ

14.10.2015 04:39

Міністерство інфраструктури України оголосило про повне припинення повітряного сполучення з Російською Федерацією з 25 жовтня.

«У зв’язку з ненаданням відповіді від Федерального агентства повітряного транспорту Російської Федерації (Росавіація) з поясненням причин обмеження польотів українським авіакомпаніям Державна авіаційна служба України прийняла рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною та РФ з 25 жовтня 2015 року», — наголошується в повідомленні відомства, повідомляє nv.ua.

Підкреслюється, що заборона стосуватиметься всіх російських авіакомпаній, і діятиме до скасування «дзеркальних заходів», введених авіаційною владою РФ по відношенню до українських авіакомпаній.

Після їх скасування російські авіакомпанії, що не потрапили до санкційного списку, зможуть здійснювати польоти до України.

Про своє рішення Державіаслужба поінформувала Росавіацію 9 жовтня.


Нагадаємо, 16 вересня глава держави своїм указом посилив санкційний тиск на Російську Федерацію, і ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня про застосування санкцій проти Росії. Зокрема, у списку санкцій присутні і російські авіакомпанії.

25 вересня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про заборону польотів в Україну російських авіакомпаній. Російським авіакомпаніям дали місяць на припинення польотів в Україну.

Міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що Росія прийме дзеркальні відповідні заходи в разі реалізації намірів українського уряду заборонити польоти російських авіакомпаній.

comments powered by HyperComments

Последние