ЛИНГВАЛЬНЫЕ БРЕКЕТЫ КИЕВ

12.10.2015 01:22

Кому необхідна установка брекетів? На перший погляд, відповідь очевидна: тим, хто хоче виправити прикус і стати щасливим володарем голлівудської усмішки. Однак неправильний прикус - це більше, ніж просто косметична проблема. Наприклад, нерівно розташовані зуби більшою мірою схильні до утворення зубного каменю, оскільки очистити їх від нальоту набагато складніше. Також внаслідок того, що їжа забивається у важкодоступні місця, часто виникає така проблема як карієс, запалюється слизова порожнини рота. Таким чином, неправильний прикус негативно впливає на здоров'я зубів і ясен. Щоб уникнути цих проблем, краще встановити брекети на зуби. Дивіться детальніше " лингвальные брекеты киев ".

Брекет-система. Яку вибрати?
При слові «брекет-система» багато хто уявляє собі моторошну металеву скобу, яка різко знижує кількість шанувальників у юних дівчат, а також просто охочих поспілкуватися з володарем цієї дивовижної конструкції. Однак на сьогоднішній момент все виглядає не так сумно. Брекет-система може бути красивою (сапфірова брекет-система) і навіть непомітною (встановлюється на внутрішню поверхню зубів). Остаточний вибір залежить від вихідної ситуації, бюджету та побажань клієнта.
Скільки коштують брекети на зуби? Ціна на брекети залежить від матеріалу виготовлення (хоча будь-який матеріал володіє високими якісними характеристиками), типу конструкції, а також від компанії-виробника. Крім того, брекети на зуби відрізняються за вартістю в різних стоматологічних клініках, оскільки кожна з них визначає різні ціни на послуги з їх встановлення. Тому дізнаватися про те, скільки коштують брекети на зуби, потрібно безпосередньо в клініці, куди ви збираєтеся звернутися.

Виправлення прикусу
Брекет-система спочатку сконструйована так, щоб повторити і запам'ятати ідеальну форму прикусу і передати її прикусу пацієнта. Установка брекетів може здійснюватися в будь-якому віці, однак потрібно враховувати, що зуби у дітей податливіше, і процес виправлення прикусу відбувається швидше.
Установка брекетів - це не єдиний захід щодо виправлення прикусу. Брекет-система встановлюється на період від кількох місяців до кількох років, і протягом цього часу пацієнт повинен з певною періодичністю відвідувати свого стоматолога. Під час відвідування лікар підтягує брекети, спостерігає за здоров'ям зубів.

Установка брекетів в клініці естетичної стоматології.
Установка брекетів в клініці естетичної стоматології здійснюється кваліфікованими фахівцями, які займаються виключно даним напрямком і постійно поповнюють знання в цій області. Що стосується компаній-виробників брекет-систем, то ми вибираємо тільки кращих з них, щоб досягти найбільшого комфорту наших пацієнтів і прискорити процес виправлення прикусу. Ви можете бути впевнені, що ми встановимо вам сучасні конструкції з кращих на сьогоднішній день матеріалів.
Про те, скільки коштують брекети на зуби в нашій клініці, ви можете дізнатися, зателефонувавши нам і записавшись на прийом. Наш лікар проведе огляд, оцінить ситуацію, врахує ваші побажання і озвучить, скільки коштують брекети на зуби конкретно для вас. Записуйтеся до нас - зробіть перший крок назустріч красивої усмішці!

comments powered by HyperComments

Последние