РОСІЙСЬКА ОПЕРАЦІЯ В СИРІЇ МОЖЕ ОБІЙТИСЯ «ГАЗПРОМУ» В $ 9,2 МЛРД

09.10.2015 17:06

Туреччина погрожує Росії відмовою від закупівель газу через вторгнення російських військових літаків в її повітряну зону.
Як пише РБК, "Газпрому" це може коштувати $ 9,2 млрд на рік.
"Ми є покупцем номер один природного газу з Росії. Втрата Туреччини буде серйозною втратою для Росії. При необхідності Туреччина може купувати природний газ в самих різних місцях", - сказав президент Туреччини.
Президент Росії Володимир Путін поінформований про висловлювання турецького колеги, повідомив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков. За його словами, в Кремлі розраховують на збереження взаємовигідного співробітництва, а операцію в Сирії розглядають як допомогу в забезпеченні безпеки на кордонах з Туреччиною.
У 2014 році, за даними "Газпром експорту", ​​Туреччина купила у Росії 27,33 млрд. куб. м газу. (18% експорту газу з Росії). Судячи із середньої ціни продажу газу в Європу (€ 280-300 за 1 тис. куб. м), "Газпром" міг отримати від турецької компанії Botas торік до $ 9,2 млрд, сказав заступник гендиректора російського Фонду національної енергетичної безпеки Олексій Грівач.
Раніше повідомлялось, що "Газпром" відклав запуск "Турецького потоку".

comments powered by HyperComments

Последние