УКРАЇНСЬКА СТОРОНА ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИЛА ПРО ПОЧАТОК ВІДВЕДЕННЯ БРОНЕТЕХНИКИ ТА ОЗБРОЄННЯ

06.10.2015 11:10

Відведення бронетехніки і озброєння калібром менше 100 мм почався в понеділок в Луганській області, повідомив прес-офіцер АТО в цій області Руслан Ткачук


«5 жовтня вранці у підрозділах ЗС України сектора А надійшов сигнал про відвід бронетехніки і озброєння від лінії розмежування на 15 км. Так, сьогодні на Луганщині в 11.00 почалось синхронне відведення з передової танків Т-64 і Т-72, ​​а також у окремих місцях протитанкових гармат Д-48 і Д-44 калібру 85 міліметрів і 82-мм мінометів 2Б-9. Всі дії узгоджені з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Працюють представники ЗМІ», - йдеться в повідомленні Ткачука.

Вранці голова військово-цивільної адміністрації Луганщини Георгій Тука повідомив в ефірі телеканалу 112, що у Луганській області обидві сторони почали відводити танки від лінії зіткнення.

«Процес почався, наскільки я знаю, з обох сторін. Мені доповідали про те, що він почався ще вчора», - розповів він.

При цьому Тука зазначив, що не володіє інформацією щодо кількості техніки.

«У мене таких зведених цифр немає, у мене є цифри щодо об'єктів, але, напевно, це інформація не для публіки», - додав він.

Процес відведення озброєнь менше 100-мм поділений на 2 етапи і триватиме 41 добу. У ході відведення будуть переміщенні у визначенні райони танки Т-64 та Т-72, протитанкові гармати Д-48 та Д-44 калібру 85-мм та міномети 2Б-9 82-міліметрового калібру.

5 жовтня заплановано, що українська армія розпочне відведення танків від лінії розмежування на Донбасі.

«З 5 жовтня, починаючи з Луганської області, в рамках першого етапу, українські військові розпочнуть відведення танків від лінії розмежування», - повідомили напередодні у міністерстві оборони України. Перед цим обидві сторони конфлікту на Донбасі передали представникам ОБСЄ списки озброєння і техніки, які заплановано відвести на відстань не менше 15 кілометрів від лінії бойового зіткнення.

Процес відведення техніки і озброєння є двостороннім і проходитиме під наглядом представників ОБСЄ та засобів масової інформації, додають у міністерстві оборони.

comments powered by HyperComments

Последние