ЄВРОГРУПА ДОМОВИЛАСЯ ПРО УМОВИ НАДАННЯ ГРЕЦІЇ ПОДАЛЬШОЇ ДОПОМОГИ

06.10.2015 13:55

Єврогрупа погодила умови надання Греції 2 мільярдів євро допомоги і нагадала переобраній владі країни про реформи.

Міністри фінансів країн Єврозони на зустрічі в Люксембурзі у понеділок, 5 жовтня, домовилися щодо умов надання подальшої допомоги Греції, повідомляє інформагенція dpa. "Гадаю, ми сьогодні дійшли спільної позиції щодо надання двох мільярдів (євро - Ред.)", - сказав після зустрічі міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле.
Як зазначили представники німецької урядової делегації, для отримання цих 2 мільярдів євро Греція повинна буде втілити кілька з домовлених реформ, йдеться у повідомленні агентства AFP.
Країни Єврозони тиснуть на нещодавно переобраного прем'єр-міністра Греції Алексіса Ципраса, щоби той активізував процеси реформ у країні, які Греція зобов'язалася провести в обмін на міжнародну фінансову допомогу. "В інтересах Греції якомога швидше втілити (реформи - Ред.) в життя, - сказав голова Єврогрупи Єрун Дейсселблум. - Попереду ще багато роботи". За його словами, про процес рекапіталізації банків та полегшення боргового тягаря можна буде говорити лише тоді, коли Греція займеться втіленням реформ.
Останні перепони для початку кредитної допомоги Афінам обсягом до 86 мільярдів євро з боку міжнародних кредиторів було знято в серпні, коли парламенти декількох країн схвалили кредитування Греції.
Очікується, що ввечері 5 жовтня уряд Алексіса Ципраса направить до парламенту проект бюджету на 2016 рік.

comments powered by HyperComments

Последние