СПЕЦКОР: СТРІЛЯНИНУ В КОЛЕДЖІ ОРЕГОНА ВЛАШТУВАВ 26-РІЧНИЙ СТУДЕНТ

04.10.2015 02:26

На даний момент відомо, що загинули в цілому 10 людей, ще семеро отримали поранення, повідомив Голосу Столиці спецкор радіостанції Роман Мамонов.

Інцидент зі стріляниною стався у навчальному закладі поряд із містом Розберг. За даними ЗМІ, на місці події виявлено рушницю і три пістолети.
Подробиці інциденту повідомив спеціальний кореспондент радіостанції Голос Столиці в Нью-Йорку Роман Мамонов.
«У середу вранці за місцевим часом в коледжі, який розташований приблизно в 180 кілометрах від найбільшого міста штату Орегон Окленда сталася стрілянина. За попередньою інформацією, яка, на щастя, не підтвердилася, жертвами нібито стали 10 або 15 осіб, і ще 20 нібито отримали поранення. Але у міру того, як на місце події прибувала поліція, медики та представники слідства, інформація уточнювалася. На даний момент відомо, що загинули в цілому 10 людей, ще семеро отримали поранення.
Відомо, що в десятку загиблих входить і сам стрілець. Це молода людина у віці 26 років. Злочинець нібито теж був студентом цього коледжу. Свідки трагедії кажуть, що стрілянина сталася на заняттях з публічних виступів. Стрілянина почалася приблизно о 10.30 ранку за місцевим часом, на місце події негайно були вислані поліція і медики. У самому коледжі був введений так званий «локдаун».
Влада оголосила, що повні списки загиблих будуть опубліковані протягом 24-48 годин. При цьому інформацію про самого стрілка не оприлюднять до появи у слідчих достатньої інформації, до закінчення всіх заходів і допитів», — передає Роман Мамонов.
Раніше повідомлялося, що 15 людей загинули, ще понад 20 були поранені в результаті стрілянини в коледжі Ампква (Umpqua Community Collеge) в місті Розберг (штат Орегон). Стрілок був затриманий. Його допитують, подробиці поки невідомі. Лікарні міста готуються до великої кількості поранених. Зона події оточена поліцією.

comments powered by HyperComments

Последние