ШТАБ АТО: ВПРОДОВЖ ДОБИ НА ДОНБАСІ НЕ ЗАФІКСОВАНО ОБСТРІЛІВ

02.10.2015 19:35

Перша із двох діб відліку до початку відведення озброєнь пройшла тихо. Обстрілів з боку бойовиків штаб АТО не зафіксував.
 
Протягом доби на Донбасі не фіксувалося обстрілів. Протягом 1 жовтня, а також до шостої ранку 2 жовтня вздовж лінії розмежування випадків відкриття вогню з боку сепаратистів штабом АТО не зафіксовано. "Вперше за декілька останніх тижнів минула доба у зоні АТО пройшла повністю спокійно. Противник не обстрілював наші позиції і дотримувався режиму тиші на тимчасово окупованій території", - йдеться в повідомленні штабу АТО у мережі Facebook.

Українська сторона сподівається, що дотримання припинення вогню дозволить реалізувати черговий етап мирних домовленостей з відведення техніки і озброєння калібром менше 100 міліметрів, а також "відкриє ширші можливості до відновлення інфраструктури Донбасу напередодні зими".
Нагадаємо, з четверга, 1 жовтня, почався відлік двох діб припинення вогню на Донбасі, після якого має розпочатися відведення озброєння калібром менше ніж 100 міліметрів. У разі, якщо бойовики порушать цей режим, відлік почнеться знову.
Як повідомлялося, у Мінську учасники Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Сході України підписали угоду про відведення від лінії розмежування на Донбасі озброєнь калібром менше 100 міліметрів. Озброєння відводитимуть у два етапи: спочатку танки, а потім - артилерію та міномети. Перший етап має розпочатися за два дні після повного припинення вогню і завершитися за 15 днів, другий етап триватиме 24 дні.
Напередодні донецькі сепаратисти заявили про призупинення процесу відведення озброєнь від лінії розмежування, звинувативши українську сторону у порушенні домовленостей.

comments powered by HyperComments

Последние