БОЙОВИКИ ЧАСТКОВО ВІДВОДЯТЬ ТЕХНІКУ НА ДЕЯКИХ ДІЛЯНКАХ ДОНБАСУ - ІС

02.10.2015 18:49

На деяких ділянках і напрямках у зоні АТО спостерігається часткове відведення озброєння й техніки бойовиків.
Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук вранці 2 жовтня у Facebook.
При цьому він припускає, що це може робитися в рамках ротації чи перегрупування, "ситуація вимагає подальшого моніторингу".
Дані ІС підтверджують, що за останню добу в зоні розмежування АТО обстрілів із боку "російсько-терористичних військ" не зафіксовано.
Відведення техніки поки виглядає так:
- бойовики відводять по 2-3 танки з позицій у районі Саханки й Безіменного. Мінометні підрозділи залишаються на позиціях;
- фіксується відведення техніки бойовиків із декількох позицій між Станицею Луганською й Веселою горою. Водночас, мережа групи ІС не зафіксувала переміщення даної техніки поза 15-км зони від передньої лінії, що може свідчити про незначне її відведення на замасковані позиції;
- східніше Майорська помічене переміщення на нові позиції бронегрупи бойовиків із 3 танків і 2 БМП-2;
- у районі Красного Луча помічено переміщення піхотного підрозділу бойовиків на БТР-80 і БТР-70, а також армійських вантажівках.
Поміж тим, на захід від Єнакієвого бойовики обладнують одразу два взводні опорні пункти, до яких підвозяться бетонні конструкції.
У районі Макіївки триває облаштування району оборони батальйону. До позицій прибули будівельна техніка, 4 МТ-ЛБ, 2 танки Т-72 і 2 КамАЗи;
У смузі від Докучаєвська до Старої Ласпи помічено підрозділи ЗС РФ, яким банд формування з числа місцевого населення й російських найманців передають позиції. Передача відбувається під контролем 2-х груп "начальства" – кадрових офіцерів ЗС РФ.
У Новоазовську бойовики обладнують склад паливно-мастильних матеріалів, північніше від місця розташування аналогічного складу, знищеного артилерією ЗС України навесні.
Як відомо, 29 вересня тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі підписала угоду про відведення озброєння калібром менше 100 мм від лінії розмежування сторін на сході України.

comments powered by HyperComments

Последние