У МВС Є ДОРУЧЕННЯ РОЗСЛІДУВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ І.ШВАЙКИ НА ПОСАДІ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

01.10.2015 23:46

У Міністерстві внутрішніх справ є доручення Генеральної прокуратури розслідувати діяльність Ігоря Швайки на посаді міністра аграрної політики. Про це в ефірі "5 каналу" заявив речник МВС України Артем Шевченко, передає УНН.
"У МВС, є доручення Генпрокуратури розслідувати, зокрема, його діяльність щодо підозри в отриманні неправомірної вигоди, коли він був урядовцем, міністром аграрно-промислового комплексу. Є епізод, у якому він може бути причетним до неправомірної вигоди під час контактів, взаємин і співпраці із продовольчо-зерновою корпорацією. МВС розслідує також це кримінальне провадження", - повідомив він.
Як повідомляв УНН, вчора колишній народний депутат від ВО "Свобода" Олександр Мирний повідомив, що сплатив до банку заставу у сумі 1,2 млн грн за екс-міністра агрополітики І.Швайку за рішення Апеляційного суду.
Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду і застосував до підозрюваного у масових заворушеннях під ВР екс-міністра агрополітики від ВО “Свобода” Ігоря Швайки запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави розміром 1,2 млн грн.

comments powered by HyperComments

Последние