ДЕПУТАТИ ВР НЕ ПІДТРИМАЮТЬ ЗАКОН ПРО ПОВНУ БЛОКАДУ ДОНБАСУ — ЕКСПЕРТ

01.10.2015 10:45

Законопроект про блокаду не тільки Криму, але й Донбасу зареєстрований у парламенті, однак запропонований варіант проекту не буде прийнятий, вважає директор Інституту міжнародного ділового співробітництва Леонід Кістерський.

Верховній Раді пропонують повністю заблокувати не лише Крим, але і Донбас. Такий законопроект зареєстрований у парламенті, а його ініціатором став депутат від «Радикальної партії» Дмитро Лінько.
Він запропонував повністю призупинити рух залізничного транспорту, припинити вантажне і автобусне сполучення на непідконтрольні території Донецької та Луганської областей і Кримський півострів.
В ефірі радіостанції Голос Столиці директор Інституту міжнародного ділового співробітництва Леонід Кістерській сказав, що у цього законопроекту немає шансів.
«Цей законопроект дійсно зареєстрований у парламенті. Але я не думаю, що в такому вигляді він буде прийнятий. У нього немає шансів. Це акція громадських активістів. І це робиться, щоб привернути увагу громадськості, в тому числі світової, що українські структури не змиряться з втратою Криму. Даний законопроект не буде підтриманий», — прокоментував експерт.
Раніше політолог Дмитро Раімов в ефірі радіостанції Голос Столиці заявив, що останні переговори показали: вибори пройдуть по всій території Донбасу.
Серед керівництва країни існує політичний консенсус про те, що дострокові вибори до ВР відбудуться не раніше червня 2016 року, проте через свою неефективності нинішня Рада може бути розпущена і раніше, заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог Микола Спірідонов.

comments powered by HyperComments

Последние