НІМЕЧЧИНА РОЗРОБИЛА ЖОРСТКІШІ ПРАВИЛА НАДАННЯ ПРИТУЛКУ

30.09.2015 20:35

Уряд Німеччини затвердив новий законопроект про біженців, що робить жорсткішими правила надання притулку, повідомляє УНН з посиланням на ВВС.
Якщо закон буде схвалений парламентом і набуде чинності, то жителі Косова, Чорногорії, Албанії та Боснії не зможуть подавати заявки щодо надання притулку, оскільки Німеччина оголосила ці країни безпечними.
Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр також рекомендував розробити закон, який дозволив би німецькій владі у спрощеному порядку ухвалювати рішення про надання притулку або відмову в ньому.
За пропозицією міністра, будь-який мігрант, чия історія виглядає недостовірною, може бути затриманий прямо на кордоні і депортований.
Нагадаємо, що за оцінками ООН, щодня в Європу прибувають близько 8 тис. сирійських та іракських біженців і це може тривати ще невизначений час. В одну тільки Грецію щодня прибувають більше 5 тис. чоловік, сказав в інтерв'ю агентству Reuters координатор ООН у справах біженців в Європі Амін Авад. У Міжнародній організації з міграції вважають, що потік біженців не припиниться навіть узимку за умови, що зима буде не дуже холодною.
Всього з початку 2015 року в пошуках кращого життя до Європи приїхали близько півмільйона людей. Найчисленніші національні групи серед них - це сирійці, іракці та еритрейці. За словами експертів ООН, в одному тільки Іраку в тій чи іншій гуманітарної допомоги потребують близько 10 млн. чоловік. На цьому тижні лідери країн ЄС домовилися про розміщення на території країн Євросоюзу 120 тис. мігрантів. В основному мова йде про тих, хто очікує вирішення свого питання в переповнених тимчасових центрах в Італії та Греції. Угорщина, Чехія, Польща, Словаччина та Румунія висловилися проти плану про розподіл квот. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо навіть пообіцяв опротестувати в суді рішення про розміщення біженців. Угорська влада заявляє, що практично завершила будівництво паркану на ділянці, що межує з Хорватією, однак не плануює відгороджуватися від Словенії. Після того як Угорщина закрила кордон із Сербією, багато приїхавших до Сербії мігрантів попрямували до Хорватії, що різко загострило взаємини між Белградом і Загребом. Хорватія ввела режим посиленого прикордонного контролю, який сербська влада порівняли з "фашистським режимом часів Другої світової війни".
Багато мігрантів прагнуть дістатися до Німеччини. Берлін очікує, що до кінця цього року в країні буде щонайменше 800 тис. переселенців.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала й інші країни Євросоюзу прийняти у себе якомога більше людей. Уряд Німеччини виділить з федерального бюджету 4 млрд євро, щоб допомогти регіонам впоратися з напливом мігрантів.

comments powered by HyperComments

Последние