КЕРНЕС ЗВИНУВАТИВ АВАКОВА У ФАЛЬСИФІКАЦІЇ СПРАВИ І ГОТОВИЙ ВІДСТОЮВАТИ СВОЮ РЕПУТАЦІЮ

29.09.2015 22:23

Девять судових засідань, сім адвокатів і сімнадцять прокурорів. Все це справа Геннадія Кернеса. На черговому судовому засіданні міський голова Харкова та його захист звинуватили міністра УМВС Арсена Авакова у політичному тиску на суд та попросили повернути обвинувальний акт на доопрацювання. Чим закінчився розгляд справи дивіться далі.
На стороні захисту вже сім адвокатів. Вони навіть не можуть поміститись  за своєю лавою і вимушені зачитувати клопотання за столом судді. Одне з них – привести до суду всіх сімнадцять прокурорів. Хоча цього не вимагає закон.
Після цього захист Кернеса береться за міліціонерів, які не можуть навести порядок у дворі Кийвського суду Полтави. Про головного міліціонера країни, міністра УМВС Ареса Авакова теж не забули.
У фейсбуці міністр написав, що суддя відкладає розгляд даної справи через домовленість із Кернесом.
Про тиск суд повідомляв Генпрокурора, Вищу Раду юстиції та суддівські організації.
Потім суддя Антонов розглядає клопотання прокурора про заміну запобіжного заходу Кернеса й залишає особистим поручителем спортсмена  Ельбруса Тедеєва. Обвинувальний акт також без помилок  і це означає, що підготовчі засідання закінчуються. Суд готовий 5 жовтня розглядати справу по суті. Єдина вимога – тиша ззовні.

comments powered by HyperComments

Последние