СЛОВАЧЧИНА ПОСИЛИЛА ОХОРОНУ КОРДОНУ З УКРАЇНОЮ, ЧЕКАЮЧИ МІГРАНТІВ

29.09.2015 19:53

Словаччина посилила захист кордону з Україною з метою запобігти напливу мігрантів через її територію.
Відповідні заходи безпеки на східному кордоні міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Каліняк продемонстрував своєму чеському колезі Мілану Хованцю, повідомляє словацьке видання Aktualne.sk.
Зокрема, Каліняк наголосив на системі Optasense, яка дозволяє моніторити ситуацію на кордоні.
"На кордоні ми маємо систему мікрофонів, які дають можливість виявляти різноманітні спроби нелегального перетину кордону. Таким чином нелегальні перевізники мігрантів не зможуть скористатися ні підземними, ні надземними шляхами", - сказав міністр.
За його словами, кордон не стали посилювати армією, однак збільшили кількість поліцейських, які знаходяться на відстані до 40 км вглиб країни і допомагають виявляти нелегальних мігрантів і затримувати їх.
Потім, як розповів міністр, вирішується питання, чи є затримані шукачами притулку чи нелегальними мігрантами, які згідно з договором про реадмісію підлягають поверненню на територію України.
Глава МВС Чехії оцінив зусилля Словаччини і зазначив, що поліцейських на кордоні Словаччини більше ніж у Польщі та Угорщині.
"Якби Греція чи інші країни зробили половину чи хоча б третину цих зусиль, то Європа не зіткнулася б з такою проблемою, як зараз", - зазначив Хованець.
Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що біженці з Сирії можуть використати територію Західної України, щоб потрапити до Німеччини.

comments powered by HyperComments

Последние