Ф.МОГЕРІНІ ЗАКЛИКАЛА РОСІЮ ЗВІЛЬНИТИ Н.САВЧЕНКО ТА О.СЕНЦОВА

29.09.2015 17:49

Верховний представник ЄС із закордонних справ Федеріка Могеріні закликала Росію звільнити українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко, оскільки вона має імунітет, який їй надає членство у ПАСЄ. Крім того, вона звернулася з проханням звільнити й інших українських громадян. Про це йдеться у заяві Ф.Могеріні, передає УНН.
"Ще раз приєднуюсь до всіх, хто закликає російську владу негайно звільнити Надію Савченко через гуманітарні причини. Я також закликаю звільнити Олега Сенцова і всіх інших незаконно затриманих громадян України. Це було б згідно з недавно узгодженим пакетом заходів щодо реалізації мінських угод і зобов'язаннями звільнити всіх заручників і затриманих, пов’язаних з конфліктом в Україні", - йдеться у тексті заяви.
Як повідомляв УНН, глобальна акція на підтримку народного депутата, української льотчиці Надії Савченко стартувала у понеділок, 28 вересня. Посол США Дж.Пайєтт долучився до акції Free Savchenko.
Нагадаємо, 22 вересня Донецький суд Ростовської області РФ розпочав розгляд по суті у справі Н.Савченко, яку в Росії звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі.
Наступне засідання призначено на 29 вересня.

comments powered by HyperComments

Последние