У РОСІЇ ДУМАЮТЬ, ЧИМ ВІДПОВІСТИ НА АВІАСАНКЦІЇ УКРАЇНИ

29.09.2015 14:57

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив Мінтрансу розглянути питання запровадження щодо українських авіакомпаній обмежувальних заходів у відповідь.
Про це розповіла журналістам прес-секретар прем'єра Наталя Тімакова.
"Глава уряду РФ Дмитро Медведєв дав доручення Мінтрансу розглянути питання про запровадження щодо українських авіакомпаній обмежувальних заходів у відповідь", - повідомила Тімакова.
Раніше уряд України оголосив про намір заборонити польоти російських авіакомпаній, насамперед "Аерофлоту" і "Трансаеро", в Україну з 25 жовтня у рамках реалізації санкцій проти РФ. У свою чергу, глава Мінтрансу Росії Максим Соколов заявляв, що Росія запровадить проти українських авіакомпаній санкції у відповідь.
Нагадаємо, що сьогодні Державіаслужба України закінчила процес повідомлення авіаперевізників РФ про запроваджені обмеження. Крім "Аерофлоту" і "Трансаеро" під санкції потрапили "224 льотний загін", "ВІМ-Авіа", "Газпром-Авіа", "Донавіа", "Когалимавіа", "Оренбурзькі авіалінії", "Політ", Red Wings, "Росія", "РусДжет", "РусЛайн", "Сибір", "Уральські авіалінії", "Якутія", "Ямал" та ін. Також Кабмін заборонив російським авіакомпаніям транзит через територію України літаків з товарами військового і подвійного призначення.

comments powered by HyperComments

Последние