“ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ” НАДАВ ДОПОМОГУ З МАРКУВАННЯ ЗАМІНОВАНИХ ДІЛЯНОК У ЗОНІ АТО

29.09.2015 11:42

Міжнародний комітет Червоного Хреста на прохання українських військових допоміг реалізували проект з маркування небезпечних мінних ділянок.

Як повідомили у прес-центрі штабу АТО, у районі пункту пропуску “Березове” на Донеччині фіксувалися часті випадки підриву на вибухових пристроях цивільного населення, яке перетинає лінію зіткнення. Офіцери однієї з груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України реалізували проект з маркування небезпечних мінних ділянок придорожньої смуги в напрямку цього пункту пропуску.

У зв’язку з тим, що державні комунальні підприємства за певних обставин поки не можуть працювати в даному секторі, група ЦВС ЗС України звернулась до гуманітарної організації “Міжнародний комітет Червоного Хреста” з проханням про надання допомоги.

Представники організації виготовили та розмістили вздовж ділянки придорожньої смуги в напрямку пункту пропуску “Березове” покажчики “Стоп міни!” та встановили вздовж дороги десять біотуалетів.


Як повідомлялося раніше, за приблизними оцінками, на Донбасі загальна площа замінованих територій становить близько 10 тис. га.

comments powered by HyperComments

Последние