ЧОМУ РОСІЙСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВЛАШТУВАЛА СКАНДАЛ НА ГЕНАСАМБЛЕЇ ООН

29.09.2015 10:20

Коментар політолога Андреса Умланда в ефірі "112 Україна":

"Це зараз такі баталії. Добре, що вони переводяться на міжнародну арену, і, таким чином, інші країни мають свою увагу зосередити на конфлікті між Росією та Україною. Я думаю, що якась скандальність - це добре для справи, і вона повертає увагу міжнародного співтовариства до України.

Я думаю, що Росія поводиться не у власних інтересах, коли вона підвищує градус конфлікту на дипломатичному рівні.

Я думаю, він (Путін - ред.) буде говорити про Сирію. І весь цей епізод Сирії варто розглядати на тлі двох розвитків, які, гадаю, були несподіваними для російського керівництва.

По-перше, це поведінка Заходу щодо анексії Криму і прихованої інтервенції на Донбасі. Другий розвиток - це альтернативний Альянс з Китаєм, який зараз для нових російських оглядачів не є дуже перспективним. І на тлі цих двох подій Росія зараз намагається просувати нову тему в міжнародних відносинах: об'єднаний Альянс Заходу і Росії проти ісламського фундаменталізму.

Це знаходить певний відгук серед західної публіки, але я не думаю, що це призведе до кардинальних змін Заходу щодо російсько-українського конфлікту. Росія просто шукає якийсь вихід із глухого кута, в який вона сама себе загнала, через сирійську проблематику".

comments powered by HyperComments

Последние