МЕРКЕЛЬ І ПОРОШЕНКО ОБГОВОРИЛИ В НЬЮ-ЙОРКУ ПІДГОТОВКУ ДО ЗУСТРІЧІ В НОРМАНДСЬКОМУ ФОРМАТІ

28.09.2015 17:20

У неділю, 27 вересня, президент України Петро Порошенко провів зустріч з канцлером ФРН Ангелою Меркель.


Під час зустрічі Ангела Меркель заявила, що сьогоднішня ситуація в Україні має важливе значення для глобальної безпеки, тому слід розрізняти ситуацію в Україні та Сирії в загальносвітовому значенні, - передає прес-служба президента України.

Також, лідери Німеччини і України в черговий раз висловили спільну думку, що вибори, які збираються провести бойовики на окупованих територіях Донбасу, негативно впливатимуть на досягнення миру на сході України.

Ангела Меркель і Петро Порошенко також обговорили підготовку до зустрічі в Нормандському форматі, обговорили перспективи запровадження безвізового режиму з боку ЄС для громадян України, а також створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, сторони негативно відгукнулися про намір бойовиків провести "вибори" на окупованих територіях.

Раніше Порошенко заявив, що Україна разом зі світовим співтовариством намагатиметься не допустити проведення ДНР і ЛНР так званих виборів на підконтрольних їм територіях Донбасу в розріз з українським законодавством.

Нагадаємо, раніше ватажок терористичної організації ДНР Олександр Захарченко призначив на 18 жовтня 2015 року проведення місцевих виборів на всій території цієї псевдореспубліки.

Порошенко заявляв, що намагання проросійських терористів провести вибори на тимчасово окупованих територіях на сході України будуть означати порушення російською стороною досягнутих в Мінську угод.

comments powered by HyperComments