ЄВРОКОМІСАР ПРО КАНДИДАТІВ НА ВСТУП: ЄВРОСОЮЗ - НЕ БАНКОМАТ

28.09.2015 15:58

Країнам, які хочуть вступити до ЄС, не варто розглядати союз лише як джерело для поповнення бюджету країни, заявив член Єврокомісії з питань розширення та політики добросусідства Йоханнес Ханв в інтерв'ю німецькому виданню Die Welt, повідомляє УНН.
Однією їх найгарячіших тем в даний час в Європі є проблема з біженцями. Єврокомісар вважає, що зараз немає великої загрози появи в Європі хвилі біженців з України.
"Близько 1,3 млн українців змушені були покинути рідні місця на сході країни Важливо підкреслити, що ці внутрішні біженці знаходять собі роботу і інтегруються на новому місці. Це також одна з причин того, що ми підтримуємо економіку України ..", - прокоментував ситуацію німецький політик.
Наразі ЄС веде переговори про вступ в організацію з Туреччиною і з деякими західними балканськими країнами. Не раз заявляв про своє бажання вступити в ЄС і уряд України, однак через економічні проблеми і кризу з біженцями переговори навіть з самими перспективами кандидатами, в число яких Україна не входить, можуть бути відкладені. Іншою важливою проблемою на цьому шляху є те, що не всі кандидати розуміють суть організації і розглядають її виключно з фінансової точки зору, зауважує Й.Ханв.
"Багато хто думає, що ЄС - це банкомат, де потрібно всього лише ввести правильний код, щоб щось отримати. Але це не так", - Й.Ханв.
Як повідомляв УНН, що речниця МЗС Мар'яна Беца під час брифінгу сказала, що прямого впливу міграційна криза у ЄС не матиме на надання безвізового режиму громадянам України. Вона додала, що для отримання безвізового режиму з ЄС, Україні потрібно виконати низку критеріїв.
24 вересня глава МЗС України Павло Клімкін вислови сподівання, що надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом відбудеться у другій половині 2016 року.

comments powered by HyperComments

Последние