ЄС ГОТУЄ ЩЕ ПОНАД МІЛЬЯРД ЄВРО НА КРЕДИТИ УКРАЇНСЬКИМ ВИРОБНИКАМ

28.09.2015 13:14

Європейський союз підготував для України програму фінансової допомоги, згідно з якою Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк виділять більше одного мільярда євро кредиту, які через українські банки підуть на кредитування українських виробників. Програма запрацює в першому кварталі 2016 року. Також буде виділено 95 млн євро безпосередньо від ЄС.
Про це журналістам розповів керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Приблизний обсяг допомоги (від ЄБРР та ЄІБ - ред.) - більше одного мільярда євро, також ідеться про допомогу безпосередньо від ЄС на суму 95 млн євро", - сказав де Гроот.
За його словами, ці гроші будуть виділятися місцевим українським банкам для кредитування українського бізнесу, що потребує допомоги в технічному переоснащенні виробництва товарів відповідно до експортних вимог ЄС.

"Ми сподіваємося, що ця програма розпочне роботу в першому кварталі 2016 року", - підкреслив де Гроот.
Для отримання цих кредитів компанії повинні будуть представити бізнес-план, який буде перевірятися інвестором. Відсоткову ставку по кредитах де Гроот не уточнив, просто зазначивши, що "ці фінанси видаватимуть на досить добрих умовах".

comments powered by HyperComments

Последние