ВІДПОВІДЬ ПОРОШЕНКО ПРО ЗБРОЮ ЗРУШИВ ПИТАННЯ З МЕРТВОЇ ТОЧКИ, - ГЛАВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ АСОЦІАЦІЇ ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ

25.09.2015 16:18

Відповідь президента України Петра Порошенка на електронну петицію про право українців на володіння і носіння зброї в законодавчій площині зрушив питання з мертвої точки. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив голова наглядової ради Асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

Учайкін зазначив, що відповідь президента був досить збалансованим. "Президент уникнув конфронтації з величезною частиною суспільства, зробив крок, який надає можливість діалогу і переніс в конструктивну площину обговорення питання надання законодавчого права на захист Української. Сподіваюся, що найближчим часом нам вдасться зрушити це з мертвої точки і вирішити це питання", - вважає Учайкін.

Він повідомив, що його включать до складу конституційної комісії і там він має намір відстоювати право українців на зброю, зазначивши, що у прихильників цього права "досить непогана аргументація".


Нагадаємо, раніше на сайті президента з'явилася електронна петиція про вільне володіння зброєю. В адміністрації президента на петицію пообіцяли відреагувати протягом 10 днів. У той же час на сайті з'явилося кілька петицій з вимогою не підтримувати вільне володіння зброєю або разом з цим законом ввести заборону на вживання алкоголю.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко доручив Конституційної комісії розглянути пропозицію про вільне володіння зброєю. При цьому він заявив, що більше 80% українців проти вільного володіння зброєю, і він, як гарант Конституції, солідарний з ними у цьому питанні.

comments powered by HyperComments

Последние