МІНЕКОНОМІКИ ХОЧЕ ОБ'ЄДНАТИ 12 СТРАТЕГІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ У ХОЛДИНГ

24.09.2015 20:55

Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує створити державну керуючу холдингову компанію, до складу якої увійдуть 12 стратегічних українських підприємств.
Про це йдеться у постанові "Деякі питання утворення ПАТ "Державна керуюча холдингова компанія "Укрхолдинг", яка є у розпорядженні ЕП.
"Статутний капітал холдингу формується шляхом передачі до нього 100% НАК "Нафтогаз України", ПАТ "Укргідроенерго", НАК "Надра України", "Будівельна компанія "Укрбуд", ПРАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ", "Український банк реконструкції та розвитку", "Державний ощадний банк України", "Родовід банк", "Державний експортно-імпортний банк України", - йдеться у постанові.
У перелік також увійшли 75% ПАТ "Турбоатом", 50% ПАТ "Хартрон" та 93% ПАТ Акціонерний банк "Укргазбанк".

Згідно з пояснювальною запискою, створення холдингової компанії призведе до покращення управління найбільшими суб’єктами господарювання державного сектору економіки та підвищення ефективності їх діяльності внаслідок застосування в компанії найвищих стандартів корпоративного управління.
"Створення компанії дозволить залучити найбільш кваліфікованих спеціалістів до управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки та сконцентрувати їх експертизу та аналітичні можливості в межах однієї управлінської структури, що підвищить можливості держави з аналізу інформації та прийняття управлінських рішень щодо суб’єктів господарювання", - йдеться у документі.

comments powered by HyperComments

Последние