ЦАРЬОВ ВІДРЕАГУВАВ НА ПОВІСТКУ СБУ: ПРИЇХАТИ НЕ МОЖЕ, ЗАПРОШУЄ ДО СЕБЕ

24.09.2015 19:10

Також екс-"регіонал" "для зручності" написав у Facebook номер телефону.
Колишній член "Партії регіонів" та лідер так званої "Новоросії" Олег Царьов повідомив, що не може з'явитися на допит в СБУ за повісткою, тому що йому заборонений в'їзд в Україну. Про це він написав у Facebook.

"...Не маю можливості з'явитися до Києва 1 жовтня 2015 в 10:00 в головне слідче управління СБУ так як указом Президента України, що ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2-го вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" мені заборонено в'їзд в Україну", написав Царьов.

Він повідомив, що його місце роботи знаходиться в Донецьку, бульвар Пушкіна 34, 11 поверх, будівля колишньої обласної адміністрації, "парламент Новоросії".

Він запропонував слідству зустрітися з ним у Донецьку або в Криму, де він зараз перебуває під час відпустки.

"Для зручності комунікації надаю телефон моєї помічниці Юлії. Прошу турбувати її виключно в робочий час: +7 978 760 68 64", – написав Царьов.

Як відомо, 23 вересня СБУ опублікувала повістку на допит екс-«регіоналу» Царьову.

Нагадаємо, що 3 червня депутати Верховної Ради ухвалили рішення про зняття з Царьова депутатської недоторканості та дали згоду на тримання його під вартою. Сам Царьов 26 червня очолив "союз" терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

Також повідомлялося, що 2 липня Царьова оголосили у всеукраїнський розшук, яким займається СБУ.

Прокуратура розслідує три кримінальні провадження проти нього - всі вони пов'язані з публічними заявами політика. Царьов виступає за відокремлення південно-східних областей від України. У коментарях ЗМІ він називає себе "спікером парламенту Новоросії".

comments powered by HyperComments