АДВОКАТАМ САВЧЕНКО УСУНЕННЯ НЕ ЗАГРОЖУЄ - ФЕЙГІН

23.09.2015 15:54

Заяву державного обвинувача у справі Надії Савченко в Донецькому міськсуді Ростовської області про можливість заміни адвокатів захист українки вважає лише його персональною думкою, а не клопотанням.
Про це кореспондентові Укрінформу розповів Марк Фейгін.
«Багато людей вважали слова державного обвинувача про виведення адвокатів Савченко із справи клопотанням, що не вірно. Це була лише його персональна думка. І звичайна спроба тиску на захист. Коли ми клопочемо про повернення справи в прокуратуру через неналежний розгляд, вони кажуть, що ми, нібито, погіршуємо позицію підзахисного. Це вигадка. Взагалі, не думаю, що адвокатам у цій справі загрожує відведення. Дуже вже вона резонансна», - сказав Фейгін.
На думку адвоката, перший день засідання йде так, як і очікувалося. Два клопотання захисту вже відведені. Але третє - про допуск преси в зал – за фактом задоволене: козаки, які були там, вийшли, їх місця зайняли цивільні особи. І це важливо, оскільки, за словами Фейгіна, вже на 3-5 засідання невинуватість Надії Савченко стане абсолютно очевидною. Тоді для організаторів процесу буде великим питанням, як у таких обставинах аргументувати обвинувальний вирок.

У колегії суддів - всі три судді Донецького міськсуду. Тому всі інші судові справи в місті в даний момент не розглядаються. «Такий склад колегії може призвести до додаткових суто професійних проблем. Оскільки, як я вже говорив, раніше, до цього року, суди першого рівня не розглядали справи такого рівня звинувачень і такої складності», - зауважив Фейгін.
Нагадаємо, Савченко звинувачується російським слідством за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Українка заперечує всі звинувачення. Насправді влітку минулого року терористи захопили її в полон і перевезли через кордон, після чого передали російським силовикам.

comments powered by HyperComments

Последние