AMNESTY INTERNATIONAL ЗАКЛИКАЄ ЄС НЕ ЗАКРИВАТИ КОРДОНИ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ

22.09.2015 16:15

Міжнародна організація Amnesty International закликає країни ЄС надати біженцям захист, безпечне і безперешкодне перетинання кордонів замість їх закриття та використання проти мігрантів особливих поліцейських підрозділів.
Про це йдеться в заяві організації, передають РИА Новости.

"Замість того, щоб закривати кордони і направляти підрозділи поліції особливого призначення, прикордонні країни ЄС повинні забезпечити безпечний прохід для людей, які потребують міжнародного захисту", — заявила Amnesty International напередодні зустрічі глав МВС країн ЄС, на якій буде обговорюватися питання квот прийому біженців, а також екстреного саміту ЄС щодо цієї проблеми.


Amnesty International при цьому підкреслила, що "провал на саміті неможливий". "Лідери ЄС повинні досягти угоди по організованій та гуманній відповіді на проблему", — йдеться в заяві. "На столі переговорів вже є ряд варіантів рішень, не вистачає лише політичної волі", — підкреслює Amnesty International.

Раніше УНІАН повідомляв, що парламент Угорщини схвалив закон, що дозволяє уряду використовувати армію для врегулювання кризи з біженцями.

comments powered by HyperComments

Последние