ЗВЕДЕНІ ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ У ЗОНІ АТО – 21 ВЕРЕСНЯ

22.09.2015 15:59

Основні події, що сталися на передовій за минулу добу

Луганський напрямок

Противник проявляв активність лише поблизу сел. Сокільники, де бойовики двічі вистрелили з міномета.

Донецький напрямок

За фактами, які повідомив сьогодні на брифінгу в УКМЦ речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, поблизу сел. Луганське відбулося дві ворожих провокації. Бойовики підходили з півдня до наших передових позицій, і після серії пострілів відступали.

Ще один збройний інцидент відбувся у Майорську, де бойовики здійснили кілька пострілів із сусіднього мікрорайону Горлівки.

На інших ділянках фронту вчора було тихо.

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих серед українських військовослужбовців немає. 1 військовослужбовець підірвався на розтяжці  в районі Світлодарського водосховища.

Служба безпеки України продовжує реалізацію програми повернення на територію, підконтрольну українській владі, громадян, які добровільно відмовилися від участі в НЗФ

Нею скористався молодий чоловік, що воював на боці ворога і перетнув лінію фронту за сприяння співробітників наших спецслужб.

На Луганщині учасники АТО провели польове заняття зі старшокласниками

Юнаки виконали нормативи з розбирання-збирання стрілецької зброї, вивчали тактичні можливості бойових машин, ознайомилися з роботою зв’язківців, саперів та артилеристів, а також виконали бойові стрільби з автомата Калашникова на полігоні. Санінструктори бригади навчили дівчат надавати першу медичну допомогу.

В рамках ротації із зони АТО додому повернулося півсотні міліціонерів Рівненщини

Вони забезпечували громадський порядок у Донецькій області. Тепер на них чекає десятиденна відпустка.

comments powered by HyperComments

Последние